• Obecne sprzedaż jest prowadzona tylko przez internet!!!

    Istnieje możliwość odbioru osobistego towaru,

    po uprzednim zamówieniu i potwierdzeniu sposobu odbioru.

    Odbiór osobisty na

    ul. Galicyjskiej lub Rzemieślniczej

    w Krakowie

Ravensburger

Ravensburger ma dla Ciebie idealną łamigłówkę!

Od 300 elementów do największej na świecie 40 320 elementów układanki - i wszystko pomiędzy - Ravensburger ma coś dla każdego!

Wybieraj spośród krajobrazów, zabytków, dzieł sztuki, historii, map, zwierząt i nie tylko - każdy kolorowy wzór jest zbudowany z naszych ekskluzywnych materiałów i specjalnie zaprojektowanych narzędzi, aby zapewnić najwyższą jakość łamigłówek.

Gdy wypróbujesz nasz wyjątkowo gruby, wyjątkowo trwały karton, nieoślepiający papier lniany i doskonałe dopasowanie, będziesz wiedzieć, dlaczego Ravensburger to puzzle z wyboru na całym świecie.

Puzzle Ravensburger 500-40 000 sztuk to świetny sposób na zachowanie ostrości poprzez wzmocnienie logicznego myślenia i pamięci krótkotrwałej podczas zabawy! Od 1891 roku tworzymy najlepsze na świecie puzzle w Ravensburgu w Niemczech.

Dzięki dbałości o szczegóły Ravensburger jest największą na świecie marką puzzli! Używamy specjalnie opracowanej, bardzo grubej tektury w połączeniu z naszym delikatnym papierem o strukturze lnu, aby stworzyć nieoślepiający obraz układanki o jakości, którą możesz zobaczyć i poczuć. Nasze narzędzia do cięcia stali są zaprojektowane i wykonane ręcznie. Zapewnia to, że żadne dwa elementy nie są do siebie podobne i gwarantuje idealne dopasowanie do siebie.

Ciesz się jakością Ravensburger dzięki tej rodzinnej aktywności już dziś!

Ravensburger

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl